Stressfactor

Stressfactor brengt een festival naar je middelbare school. De eerste stap is je school inschrijven. Met wat geluk zit je school bij de selectie en dan barst het feest helemaal los! Leerlingen kunnen zelf meestemmen op de line-up en de handen uit de mouwen steken bij het organiseren van het festival.

Leuk om weten: helemaal in het begin kende je hen als TMF Stressfactor. De eerste jaargang in 2003 vond plaats in 8 scholen. Dat zijn er ondertussen meer dan 20 geworden en ondertussen is Stressfactor naast Vlaanderen ook in Nederland actief!

Op onze mobielvriendelijke website ontdek je de deelnemende scholen, zie je hoe je kan stemmen op je favoriete artiesten en kan je nagenieten met de beste foto's.

Stressfactor
9-36789-stressfactor-faabc04989a3177e.jpg

Foto: Stressfactor

Vuurtoren

Meest gelezen

Deze website werkt zonder cookies. Zo kan jij ze lekker opeten. Smakelijk! Meer informatie